YuzNjaC! - View topic - ZALBE NA RAD ADMINA
View unanswered posts | View active topics It is currently 24 Oct 2017, 02:33

Reply to topic  [ 122 posts ]  Go to page Previous  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
 ZALBE NA RAD ADMINA 
Author Message
Extra member

Has thanked: 0 time
Been thanked: 22 times
Post Re: ZALBE NA RAD ADMINA
Ko je rastavljac

17 Apr 2017, 14:10
Profile
Administrator
Administrator

Has thanked: 2 times
Been thanked: 101 times
Rastavljac ko god da je , neka samo jos jednom stavi taj nick ,
ja sam rekao da se nickovi ne menjaju i nece se menjati , ko misli da moze tako ,
neka pokusa.

17 Apr 2017, 19:25
Profile
Public Alfa Admin
Public Alfa Admin

Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time
red je da se javim posto vidim da se skanija zali na moj rad. dobro je sto je postavio ovde na forum pa moze da dobije adekvatan odgovor pred svima.

bio sam na serveru duze vreme danas i poprilicno sam ispratio igru i pobanovao citera. pre ovog gaga od 30 min, na koji se zali, dobio je jos jedan gag posto je vredjao igrace.

na serveru nije bio ni jedan jedini citer i on se nadje da prica meni da li cu ja da budem u specu ili cu da igram. ako ima citera prijavi ih, a ti ih nisi spomenuo. ko si ti da naredujes da li ce neko da bude u specu ili nece? iskreno mislim da si dobro prosao sa pola sata, jer ces sledeci put da budes gagovan na duze.

17 Apr 2017, 23:20
Profile
Novice

Admine,mislim da je tebi prece od svega da udjes u spec i pogledas citera nego da igras. A citera si tad imao u ts timu na inferno xiljadu posto,veruj mi na rec,nego nema veze sad.

18 Apr 2017, 01:21
Profile
Public Alfa Admin
Public Alfa Admin

Ponovo ti meni pricas sta ja da radim i sta je meni prece. Poprilicno si sebi dao za pravo, da ocenjujes moj rad. Ti si igrac i igraj igricu, ako ima citera prijavi, nikako ne vidim sta je tvoj problem. Citera ni jednog nisi prijavio, a inace si pro admin pa znas da je neko imao kako kazes "hiljadu" posto.
Ako imas neki problem sa citerom u tom trenutku, obrati se adminu Makaveli i pitaj ga zasto nije banovao hiljadupostotnog citera... ili jeste???

Naravno da ima veze sad i veruj mi da ako nastavis da budes drzak i bezobrazan dobices gag opet.

18 Apr 2017, 07:35
Profile
Administrator
Administrator

Has thanked: 2 times
Been thanked: 101 times
Vas dvojica ovo mozete da terate do besvesti , glupo je uopste da se svadjate oko toga , scania ti si kao igrac trebao da napises , admine taj i taj mozda ima nesto , a admin je tu da pogleda tog nekog , pogotovo kada je jedan admin na serveru , desava se mnogo cesto da neko napise , neko ima wh u ct ili tt nebitno,
ja to ne jebem strucno , jer smatram da mi nista nije prijavio , recimo tebe prijave na admin saj 100 x u toku dana , treba li admin svaki put da udje u spec da te gleda,
a zna da nemas nista , ali on onome tamo to ne moze da objasni , jer je on siguran 100 % da ti imas , o tome se ovde uvek radi , razlicit sklop ljudi , svi puno znaju , svi najpametniji , mislim da malo relaxa nije na odmetu.

18 Apr 2017, 11:39
Profile
Novice

Nema sta ja tebi da pricam bre,niti da ti naredjujem,ti si za mene admin i nista vise. A na zahtev igraca moras uci u spec i pogledas citera,to ti je ustvari i posao na serveru zar ne?
A za citera nisam bio siguran koji mu je nick jer dok se sa drugima pucam x puta me neko ubijao preko zid na inferno,jedino iz tog razloga sam tebi rekao da ides u spec i pronadjes ga,ali vidim da je bolje da sam te opsovao nego sto sam ti to rekao. Ako cemo iskreno u zivotu te nisam video da pratis igrace iz speca,iz tog razloga je meni ovde skinut admin,a iskustva da imam vise od tebe sto se kantera tice imam sigurno.

18 Apr 2017, 11:43
Profile
Novice

okej milicijo tek sad vidim tvoj odgovor,u redu je

18 Apr 2017, 11:51
Profile
Public Alfa Admin
Public Alfa Admin

scaniaaa wrote:
Nema sta ja tebi da pricam bre,niti da ti naredjujem,ti si za mene admin i nista vise. A na zahtev igraca moras uci u spec i pogledas citera,to ti je ustvari i posao na serveru zar ne?
A za citera nisam bio siguran koji mu je nick jer dok se sa drugima pucam x puta me neko ubijao preko zid na inferno,jedino iz tog razloga sam tebi rekao da ides u spec i pronadjes ga,ali vidim da je bolje da sam te opsovao nego sto sam ti to rekao. Ako cemo iskreno u zivotu te nisam video da pratis igrace iz speca,iz tog razloga je meni ovde skinut admin,a iskustva da imam vise od tebe sto se kantera tice imam sigurno.

eto, o tome ja i pricam. batice, ti imas neki problem sa mnom jer je tebi skinut admin. drzis mi predavanje sta je meni "posao" na serveru, a tebi je skinut admin zato sto nisi radio kako treba. bezveze.
nisi siguran koji mu je nik bio, a ubijao te x puta kroz zid, ajde bre molim te, vidis da sam sebi uskaces u reci.

ne zelim vise da se raspravljam sa tobom. zavrsavam. zelim ti puno srece u daljoj igri.

18 Apr 2017, 13:41
Profile
Novice

Busio kroz zid ne ubijao,moja greska,inace nebi dizao ovoliku galamu da sam znao ko je. A ti rastavljac,koliko se da videti iz prilozenog toliko si ponosan na sebe da prosto ne znas na koji nacin da to ispoljavas. Uvredio si se od mojih reci udji u spec i nadji citera? Zbog toga gag na 30 minuta? Da nije malo previse za takve reci?

18 Apr 2017, 13:52
Profile
Reply to topic   [ 122 posts ]  Go to page Previous  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next