YuzNjaC! - View topic - ZALBE NA RAD ADMINA
View unanswered posts | View active topics It is currently 21 Apr 2018, 13:11

Reply to topic  [ 112 posts ]  Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
 ZALBE NA RAD ADMINA 
Author Message
Head Admin
Head Admin

Has thanked: 12 times
Been thanked: 56 times
Post Re: ZALBE NA RAD ADMINA
Dizaster, zavisi koji je igrac u pitanju bio, znas i sam da se svi proveravaju vise puta. Ako ga je gledao pre toga onda je u redu da baci pogled, ne mora u spec. Po njegovoj proceni taj igrac nema. Ti ako si vec toliko bio siguran da lik ima mogao si demo snimiti, napisati da si prijavljivao a da Lazar nije odreagovao, pa ako se ispostavi da stvarno lik ima cit, onda lepo on bude banovan a Lazar ostane bez admina.
Svakako nemas pravo da bilo kom adminu napises da ti popusi, pa bio tu mesec dana ili 5 god.

07 Feb 2018, 20:47
Profile
Administrator
Administrator

Has thanked: 3 times
Been thanked: 114 times
Post Re: ZALBE NA RAD ADMINA
Dizaster ako me poznajes licno ne znaci da mozes tako da se ponasas na serveru , da mi psujes admine i slicno , ako je lazar pogresio , mozes ovde da se zalis , ne da ga vredjas i psujes ,na taj nacin psujes i vredjas mene , jer sam mu ja dao admina , a greska od lazara je sto nije usao u spec i pogledao igraca pazljivije , jer ja isti ,prvi , na svaku prijavu ulazim u spec , da se be uverim da nema ili ima , zabole me za one sto prijavljuju ,
jer vecina prijavljuje zbog toga sto nema pojma ni sta je cit , a ti si dizaster bio admin ,
i poznajes me , i tvoje ponasanje nikako ne mogu da razumem.

07 Feb 2018, 23:13
Profile
Reply to topic   [ 112 posts ]  Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12